fbpx

Çalışan Memnuniyeti

çalışan memnuniyeti ölçmek, en az müşteri memnuniyetini ölçmek kadar önemli olacaktır.

Araştırma konularımızdan biri olan ‘’Çalışan Memnuniyeti’’ çalışanların, kurumuna bağlılığının, çalışma ortamının, koşulların, alınan ücretin, kurum içi huzurun ve sinerjinin ölçülmesi için oldukça büyük önem teşkil etmektedir.

Bir çalışan kurumundan ne kadar memnunsa etrafa yaydığı enerji, işine gösterdiği çaba ve alınan verim de o denli büyüktür.
Çalışan Memnuniyeti

Size Nasıl Katkı Sağlarız

Big Cat Research olarak bir firma/şirket/kurum veya kuruluşun kendine önce içeriden sonra dışarıdan (tüketici/müşteri odaklı) bakmasını sağlayarak daha üst basamaklara taşınmasına yardımcı oluruz
Detaylıca projelendiririz

En önemli nokta araştırmayı projelendirmektedir. Burada derine inerek neden sonuç çerçevesinde detaylı proje dosyası hazırlarız.

Derinlemesine analiz ederiz

Veriye dayalı çözüm felsefesini benimseyerek analitik gücümüzü etkin kullanarak İçgörü ve analitik bilgiler çıkararırız.

Çözüm önerileri sunarız

Araştırma sonucundaki veriler ışığında tesbit edilen eksi noktalar için de size bir iç görü raporu ile profesyonel ve yaratıcı çözüm önerileri sunar ve yapıcı sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

değer önerimiz

En kısa sürede sonuçları ulaşmak, en düşük maliyetle hizmet sunmak, tüm bunları teknolojiyi etkin kullanarak yapmak, verileri doğru soru tekniğiyle elde edip sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

Daha Düşük
Maliyet

En Kısa
Sürede

Doğru soru
tekniği

sürdürülebilir Çözüm

Raporlarımız

Raporlarımız kolay anlaşılır ve özgündür.

Özgün

Creative

Kullanıcı Dostu

Güvenilir

Basit ve Anlaşılır

Bizimle İletişime Geçin

Size en kısa zaman dönüş yapıyor olacağız.