fbpx

Çalışan motivasyonu

Motivasyon konusu bir çalışanın verimliliği ile doğrudan ilgilidir.

Kişiyi gün içerisinde motive edecek bir çok unsur olamakla birlikte kurumun çalışana bu unsurlardan hangisini sunduğunu, çalışanın durumdan ne kadar hoşnut olduğunu, artıları ve eksileri ölçmek için çok uygun bi araştırma şekli olan ‘Motivasyon Araştırması’’ oldukça verimli geri dönüşler sağlamaktadır. Motive edici etkenler arasında ücret, çalışma ortamı, çalışana sunulan hak ve hizmetler gibi bir çok konu bulunmaktadır.
Çalışan Memnuniyeti

Size Nasıl Katkı Sağlarız

Sunduğumuz iç görü raporlarında ve veriler ışığında gerekli motivasyonu sağlamak ve verimlilik yükseltmek için bir çok aktivite, kampanya, promosyon vb. çözüm önerisi bulunur.
Detaylıca projelendiririz

En önemli nokta araştırmayı projelendirmektedir. Burada derine inerek neden sonuç çerçevesinde detaylı proje dosyası hazırlarız.

Derinlemesine analiz ederiz

Veriye dayalı çözüm felsefesini benimseyerek analitik gücümüzü etkin kullanarak İçgörü ve analitik bilgiler çıkararırız.

Çözüm önerileri sunarız

Araştırma sonucundaki veriler ışığında tesbit edilen eksi noktalar için de size bir iç görü raporu ile profesyonel ve yaratıcı çözüm önerileri sunar ve yapıcı sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

değer önerimiz

En kısa sürede sonuçları ulaşmak, en düşük maliyetle hizmet sunmak, tüm bunları teknolojiyi etkin kullanarak yapmak, verileri doğru soru tekniğiyle elde edip sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

Daha Düşük
Maliyet

En Kısa
Sürede

Doğru soru
tekniği

sürdürülebilir Çözüm

Raporlarımız

Raporlarımız kolay anlaşılır ve özgündür.

Özgün

Creative

Kullanıcı Dostu

Güvenilir

Basit ve Anlaşılır

Bizimle İletişime Geçin

Size en kısa zaman dönüş yapıyor olacağız.