fbpx

İletişim çalışmaları

Kurum ile çalışan arasındaki iletişim ağının gücü motivasyonu sağlamak en güven verici yöntemler arasındadır

Araştırma temalarımızdan biri olan ‘’İletişim Çalışmaları’’, kurum ile çalışan arasındaki iletişim ağının gücü, yeterliliği hakkında bir araştırmadır. Unutulmamalıdır ki, çalışanın sıkıntılarını çözmek, sorunları dinlemek ve yapıcı konuşmalar ile motivasyonu sağlamak en güven verici yöntemler arasındadır. Ancak önce eksi yönlerin tesbit edilmesi gerekmekte ve bu alanda yapılabilecek çalışmalar, çalışan-işveren iletişiminin gerçekleştiği kanal ve bu kanaldaki tıkanıklıklar araştırılmalıdır.
Çalışan Memnuniyeti

Size Nasıl Katkı Sağlarız

Sunduğumuz iç görü raporlarında ve veriler ışığında gerekli iletişimi sağlamak ve verimlilik yükseltmek için bir çok öneride bulunuruz.
Detaylıca projelendiririz

En önemli nokta araştırmayı projelendirmektedir. Burada derine inerek neden sonuç çerçevesinde detaylı proje dosyası hazırlarız.

Derinlemesine analiz ederiz

Veriye dayalı çözüm felsefesini benimseyerek analitik gücümüzü etkin kullanarak İçgörü ve analitik bilgiler çıkararırız.

Çözüm önerileri sunarız

Araştırma sonucundaki veriler ışığında tesbit edilen eksi noktalar için de size bir iç görü raporu ile profesyonel ve yaratıcı çözüm önerileri sunar ve yapıcı sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

değer önerimiz

En kısa sürede sonuçları ulaşmak, en düşük maliyetle hizmet sunmak, tüm bunları teknolojiyi etkin kullanarak yapmak, verileri doğru soru tekniğiyle elde edip sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

Daha Düşük
Maliyet

En Kısa
Sürede

Doğru soru
tekniği

sürdürülebilir Çözüm

Raporlarımız

Raporlarımız kolay anlaşılır ve özgündür.

Özgün

Creative

Kullanıcı Dostu

Güvenilir

Basit ve Anlaşılır

Bizimle İletişime Geçin

Size en kısa zaman dönüş yapıyor olacağız.