fbpx

Kurumsal beklenti ve algı

Kurumsal Beklentiyi Ölçmek

Bu araştırmanın içeriğinde çalışanın kurumdan beklentisi, bu kurumu tercih ederkenki düşünce ve istekleri, çalışmaya başladığının ilk üç ayında veya birinci senesini doldurduğunda kuruma karşı oluşmuş algısı raporlarımız sonucunda elde edilmekte ve araştırmayı talep eden departmana teslim edilmektedir.
Kurumsal beklenti ve algı

Size Nasıl Katkı Sağlarız

Kurumsal beklentisi ve çalışma süreci ile kuruma karşı oluşan algısı ışığında hem de ilgili konular ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunda ortaya çıkan profesyonel çözüm önerileri olacaktır.
Detaylıca projelendiririz

En önemli nokta araştırmayı projelendirmektedir. Burada derine inerek neden sonuç çerçevesinde detaylı proje dosyası hazırlarız.

Derinlemesine analiz ederiz

Veriye dayalı çözüm felsefesini benimseyerek analitik gücümüzü etkin kullanarak İçgörü ve analitik bilgiler çıkararırız.

Çözüm önerileri sunarız

Araştırma sonucundaki veriler ışığında tesbit edilen eksi noktalar için de size bir iç görü raporu ile profesyonel ve yaratıcı çözüm önerileri sunar ve yapıcı sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

değer önerimiz

En kısa sürede sonuçları ulaşmak, en düşük maliyetle hizmet sunmak, tüm bunları teknolojiyi etkin kullanarak yapmak, verileri doğru soru tekniğiyle elde edip sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

Daha Düşük
Maliyet

En Kısa
Sürede

Doğru soru
tekniği

sürdürülebilir Çözüm

Raporlarımız

Raporlarımız kolay anlaşılır ve özgündür.

Özgün

Creative

Kullanıcı Dostu

Güvenilir

Basit ve Anlaşılır

Bizimle İletişime Geçin

Size en kısa zaman dönüş yapıyor olacağız.