fbpx

tüketici Memnuniyeti araştırmaları

Memnuniyet sadakati, sadakat ise kalıcılığı sağlar.

Bir firmanın pazardaki yerini koruması ve yükselmesi için en önemli konulardan biri tüketicinin memnuniyetidir. Memnuniyet sadakati, sadakat ise katılıcılığı sağlar. Memnun olan tüketici markayı/firmayı tavsiye eder bu da kitlenin organik yolla büyümesine sebebiyet verir. ‘’Tüketici Memnuniyeti’’ teması araştırmalarımız içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olmakla birlikte size oldukça yapıcı çözümler sunacak bir rapor da sağlamaktadır. Tüketicinizin, sizden aldığı ürün veya hizmet konusunda yapacağı geri dönüşler ışığında elde edeceğimiz veriler Ar-Ge, ürün geliştirme, pazarlama, tanıtım, promosyon gibi alanlarda sizi daha yukarı taşıyacak ve bir çok farklı yeni yol açacaktır.
Çalışan Memnuniyeti

Size Nasıl Katkı Sağlarız

Araştırma sonucundaki veriler ışığında tesbit edilen eksi noktalar için de size bir iç görü raporu ile profesyonel ve yaratıcı çözüm önerileri sunar ve yapıcı sonuçlar elde etmenizi sağlarız. Sunduğumuz iç görü raporlarında ve veriler dahilinde ürünün/hizmetin tüketici üzerindeki etkisini ve beklentisini ölçmüş oluruz.
Detaylıca projelendiririz

En önemli nokta araştırmayı projelendirmektedir. Burada derine inerek neden sonuç çerçevesinde detaylı proje dosyası hazırlarız.

Derinlemesine analiz ederiz

Veriye dayalı çözüm felsefesini benimseyerek analitik gücümüzü etkin kullanarak İçgörü ve analitik bilgiler çıkararırız.

Çözüm önerileri sunarız

Araştırma sonucundaki veriler ışığında tesbit edilen eksi noktalar için de size bir iç görü raporu ile profesyonel ve yaratıcı çözüm önerileri sunar ve yapıcı sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

değer önerimiz

En kısa sürede sonuçları ulaşmak, en düşük maliyetle hizmet sunmak, tüm bunları teknolojiyi etkin kullanarak yapmak, verileri doğru soru tekniğiyle elde edip sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

Daha Düşük
Maliyet

En Kısa
Sürede

Doğru soru
tekniği

sürdürülebilir Çözüm

Raporlarımız

Raporlarımız kolay anlaşılır ve özgündür.

Özgün

Creative

Kullanıcı Dostu

Güvenilir

Basit ve Anlaşılır

Bizimle İletişime Geçin

Size en kısa zaman dönüş yapıyor olacağız.