fbpx

Marka araştırmaları

"Marka Araştırması" temamız, bir tüketicinin markadan beklentisini, tercih etme sebebini, isteklerini, eksilerini ve artılarını tesbit etme adına çok önemli bir destektir.

Bir marka için en önemli unsurlardan biri tercih edilebilirliktir. Bu zamanla tavsiye edilebilirlik durumuna gelir ki bu da pazara organik bir çevrenin ortaya çıkmasına sebep olur. Bir tüketici markadan beklentilerini karşılarsa bu sadakate dönüşmüş olacaktır. Peki tüketicinin markadan beklentileri nedir? Bunu bilmek başarıya ilerlerken çizilecek yolu netleştirmek adına oldukça önem teşkil etmektedir.
Çalışan Memnuniyeti

Size Nasıl Katkı Sağlarız

“Tüketicinizin neden sizi seçmeli?” Sorusuna onlarca cevap bulabileceğiniz raporlama sistemi ve promosyon, öneri, sosyal medya kampanyaları gibi bir çok madde araştırma sonucunda size sunulur
Detaylıca projelendiririz

En önemli nokta araştırmayı projelendirmektedir. Burada derine inerek neden sonuç çerçevesinde detaylı proje dosyası hazırlarız.

Derinlemesine analiz ederiz

Veriye dayalı çözüm felsefesini benimseyerek analitik gücümüzü etkin kullanarak İçgörü ve analitik bilgiler çıkararırız.

Çözüm önerileri sunarız

Araştırma sonucundaki veriler ışığında tesbit edilen eksi noktalar için de size bir iç görü raporu ile profesyonel ve yaratıcı çözüm önerileri sunar ve yapıcı sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

değer önerimiz

En kısa sürede sonuçları ulaşmak, en düşük maliyetle hizmet sunmak, tüm bunları teknolojiyi etkin kullanarak yapmak, verileri doğru soru tekniğiyle elde edip sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

Daha Düşük
Maliyet

En Kısa
Sürede

Doğru soru
tekniği

sürdürülebilir Çözüm

Raporlarımız

Raporlarımız kolay anlaşılır ve özgündür.

Özgün

Creative

Kullanıcı Dostu

Güvenilir

Basit ve Anlaşılır

Bizimle İletişime Geçin

Size en kısa zaman dönüş yapıyor olacağız.